Osiągnięcia za rok szkolny 2018/2019

Prezentujemy tu zeszłoroczne osiągnięcia naszych uczniów, ponieważ był to czas przenosin starej strony internetowej w nowe miejsce i mogło coś umknąć z naszego archiwum, a jest się czym chwalić… Wspomnienia, w dodatku przyjemne, zawsze są wartościowe!

Jakub Sobala 2 miejsce w Gminnym Biegu Niepodległości
Borys Nikiel 3 miejsce w Gminnym Biegu Niepodległości
Martyna Kurczyk 2 miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Polskie strofy o wolności”
Julia Cieślar Laureatka XXII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” 2018/2019
Anna Konieczny Laureatka XXII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” 2018/2019
Michał Mrzyk Laureat Międzynarodowego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz”, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur”, “Złoty certyfikat” w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „Kapsuła czasu”, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poetyckim im. J. Kubisza
Justyna Pietroszek Finalistka XXII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” 2018/2019
Martyna Siuzdak Laureatka XXII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” 2018/2019, wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Poetyckim im. Jana Kubisza, nagroda Międzynarodowych Spotkań Artystycznych dla Dzieci i Młodzieży “Moja przygoda w muzeum”, 3 miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Polskie strofy o wolności”
Antoni Strządała Laureat XXII Międzynarodowego Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” 2018/2019, wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym “Kangur” w kategorii Beniamin; 2 miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym „Polskie drogi do wolności”
Wiktoria Sztyper “Złoty certyfikat” w Ogólnopolskim Konkursie Literackim “Kapsuła Czasu”, zwycięstwo w Wojewódzkim Konkursie Literackim “Chcecie bajki, oto bajka”, tytuł wzorowego czytelnika gminnych bibliotek w konkursie organizowanym przez Miejską Bibliotekę w Cieszynie
Tymoteusz Szkrobol 1 miejsce w Gminnym Konkursie Historycznym „Polskie drogi do wolności”
Amelia Pietrzyk Finalistka XXII Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” 2018/2019
Wiktoria Sobala Finalistka XXII Ekumenicznego Konkursu Wiedzy Biblijnej „Jonasz” 2018/2019, 3 miejsce w Powiatowym Konkursie Poetyckim im. Jana Kubisza; 3 miejsce w Gminnym Konkursie Poetyckim „Polskie strofy o wolności”
Wiktoria Kajstura 1 miejsce w Gminnym Konkursie Poetyckim „Polskie strofy o wolności”, 2 miejsce w Gminnym Konkursie Recytatorskim „Polskie strofy o wolności”
Nadia Orzechowska 3 miejsce w Gminnym Konkursie Poetyckim „Polskie strofy o wolności”, 1 miejsce w Gminnym Biegu Niepodległości
Anna Pietrzycka 1 m. w Przeglądzie Pieśni Patriotycznej im. Małgorzaty Papiurek  (etap gminno – parafialny XI 2018 i etap diecezjalny/ powiatowy); Grand Prix Konkursu Piosenki Ekologicznej i Turystycznej UTOPIEC
Zespół woklany 6-7 Wyróżnienie Konkursu Piosenki Ekologicznej i Turystycznej UTOPIEC
Jakub Dziadek Społeczna aktywność w wolontariacie, wyróżnienie za ruch sceniczny w Transgranicznym Gwarowym Konkursie Recytatorskim “Tu som moi korzynie” Szkoły Podstawowej w Pierśćcu
Miriam Fusik 2 miejsce w Transgranicznym Gwarowym Konkursie Recytatorskim “Tu som moi korzynie” Szkoły Podstawowej w Pierśćcu; uczestniczka konkursu gwar „Po cieszyńsku po obu stronach Olzy”
Patrycja Krużołek 1 miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Literackim dla dzieci i młodzieży Książnicy Płockiej
Klaudia Michalczyk Społeczna aktywność w wolontariacie; 2 miejsce w Gminnym Konkursie Poetyckim „Polskie strofy o wolności”
Paulina Ogrodnik Laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii, laureatka Konkursu Biologicznego LO Czechowice-Dziedzice, laureatka ogólnopolskiej olimpiady z biologii Olimpus, Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR – dwukrotnie bardzo dobry wynik
Amelia Pietrzyk, Wiktoria Sobala, Martyna Szczypka, Mateusz Ferfecki 2 miejsce w Powiatowym Konkursie Teatralnym na scenkę prozdrowotną